slider image

Ultimele oferte - vânzare Vezi detalii

Apartament cu 3 camere si garaj sub bloc, in Manastur
155,000 €
  • 3 camere
  • 65.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1980
Apartament cu 2 camere decomandate, zona str, Porii
61,900 €
  • 2 camere
  • 58.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2008
Apartament modern, cu 2 camere, zona Petrom
68,500 €
  • 2 camere
  • 40.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2021
Apartament ultrafinisat in Park Lake
159,900 €
  • 2 camere
  • 53.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2020
Casa cu 5 camere in Luna de Sus
150,000 €
  • 5 camere
  • 130.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 2022
Apartament nou, cu nisa de dormit in zona Vivo
67,000 €
  • 1 camere
  • 38.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2020

Ultimele oferte - închiriere Vezi detalii

Apartament cu 2 camere in Grigorescu
400 € / lună

Apartament cu 2 camere in Grigorescu

Grigorescu, Cluj-Napoca

  • 2 camere
  • 50.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1980
Spatiu comercial in zona Parcului Central
2,800 € / lună

Spatiu comercial in zona Parcului Central

Ultracentral, Cluj-Napoca

  • 4 camere
  • 265.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 2019
Cladire de birouri in zona 0 a Clujului
21,600 € / lună

Cladire de birouri in zona 0 a Clujului

Ultracentral, Cluj-Napoca

  • 12 camere
  • 1350.00 mp
  • 12 bai
  • Anul 2021
Casa unicat, High Tech, in cartier exclusivist
2,500 € / lună
  • 6 camere
  • 280.00 mp
  • 3 bai
  • Anul 2021
Apartament unicat, smart home, cu 3 parcari private
1,200 € / lună
  • 4 camere
  • 100.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 2016
Birou in cladire administrativa, zona Kaufland Marasti
750 € / lună
  • 3 camere
  • 85.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1994

Serviciile noastre

  •   Vanzare imobile
  •   Inchiriere imobile
  •   Consultanta fiscala
  •   Consultanta bancara
  •   Cumparare imobile
  •   Evaluari imobiliare
  •   Consultanta juridica
  •   Managementul proprietatilor

Echipa Koncept Imobiliare

Roberta Paven

Roberta Paven

Front Desk Officer
office@konceptimobiliare.ro
Cristina Roca

Cristina Roca

Front Office Manager
office@konceptimobiliare.ro
Tudor Budu

Tudor Budu

Senior Broker
0799 600 004
tudor.budu@konceptimobiliare.ro
Muneer Salem

Muneer Salem

Senior Broker
0799 600 006
muneer.salem@konceptimobiliare.ro
Andreea Vaideanu

Andreea Vaideanu

Senior Broker
0799 600 092
andreea.vaideanu@konceptimobiliare.ro
Alin Trifan

Alin Trifan

Senior Broker
0721 300 007
alin.trifan@konceptimobiliare.ro
Dan Forna

Dan Forna

Senior Broker
0799 500 002
dan.forna@konceptimobiliare.ro
Gabriel Ciupe

Gabriel Ciupe

Senior Broker
0732 337 782
gabriel.ciupe@konceptimobiliare.ro
Adrian Sabau

Adrian Sabau

Broker
0799 600 093
adrian.sabau@konceptimobiliare.ro
Mihai Dumitrache

Mihai Dumitrache

Broker
0799 600 094
mihai.dumitrache@konceptimobiliare.ro
Cosmin Moldovan

Cosmin Moldovan

Broker
0799 600 091
cosmin.moldovan@konceptimobiliare.ro
Edina Farkas

Edina Farkas

Broker
0799 600 095
edina.farkas@konceptimobiliare.ro
Lavinia Draghis

Lavinia Draghis

Junior Broker
0799 400 006
lavinia.draghis@konceptimobiliare.ro
Ioan Indricut

Ioan Indricut

Junior Broker
ioan.indricut@konceptimobiliare.ro
0799 100 008
Iulia Negrea

Iulia Negrea

Junior Broker
iulia.negrea@konceptimobiliare.ro
0799 200 001
Copil Adrian

Copil Adrian

Administrator
adrian.copil@konceptimobiliare.ro
0799500003
Inchide

Caută cele mai bune oferte

ID
Supr. min
Pret min
Pret max