slider image

Ultimele oferte - vânzare Vezi detalii

Ansamblu premiu unicat in zona retrasa din Buna Ziua
113,840 €
  • 3 camere
  • 71.15 mp
  • 2 bai
  • Anul 2021
Ansamblu premiu unicat in zona retrasa din Buna Ziua
89,573 €
  • 2 camere
  • 52.69 mp
  • 1 bai
  • Anul 2021
Apartament cu 3 camere, cu terasa si parcare, la cheie
120,000 €
  • 3 camere
  • 79.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 2018
Spatiu comercial in Borhanci
205,000 €

Spatiu comercial in Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

  • 0 camere
  • 114.30 mp
  • 0 bai
  • Anul 2021
Imobil exclusivit in zona Pietei 14 Iulie
275,000 €
  • 4 camere
  • 120.00 mp
  • 3 bai
  • Anul 2021
Apartament cu parcare in zona istorica a orasului
48,000 €
  • 1 camere
  • 16.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1932

Ultimele oferte - închiriere Vezi detalii

Spatiu de birou in zona ultracentrala
650 € / lună

Spatiu de birou in zona ultracentrala

Ultracentral, Cluj-Napoca

  • 2 camere
  • 87.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 1995
Apartament cu panorama in centrul vechi al orasului
460 € / lună
  • 2 camere
  • 63.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1960
Spatiu comercial ultrafinisat in zona interservisan
1,200 € / lună
  • 3 camere
  • 98.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2008
Clinica medicala declarata in centrul istoric
6,500 € / lună
  • 12 camere
  • 480.00 mp
  • 6 bai
  • Anul 2003
Apartament tip Penthouse in ansamblul West Side Park
750 € / lună
  • 2 camere
  • 60.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2019
Apartament in ansamblul  West Side Park
450 € / lună

Apartament in ansamblul West Side Park

Gheorgheni, Cluj-Napoca

  • 1 camere
  • 38.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2019

Serviciile noastre

  •   Vanzare imobile
  •   Inchiriere imobile
  •   Consultanta fiscala
  •   Consultanta bancara
  •   Cumparare imobile
  •   Evaluari imobiliare
  •   Consultanta juridica
  •   Managementul proprietatilor

Echipa Koncept Imobiliare

Copil  Adrian

Copil Adrian

Expert Imobiliar
0799 500 003
adrian.copil@konceptimobiliare.ro
Budu Mihai

Budu Mihai

Expert Imobiliar
0799 400 008
mihai.budu@konceptimobiliare.ro
Zetes Valentina

Zetes Valentina

Front Office
office@konceptimobiliare.ro
Budu Tudor

Budu Tudor

Senior Broker
0799 600 004
tudor.budu@konceptimobiliare.ro
Salem Muneer

Salem Muneer

Senior Broker
0799 600 006
muneer.salem@konceptimobiliare.ro
Vaideanu Andreea

Vaideanu Andreea

Senior Broker
0799 600 092
andreea.vaideanu@konceptimobiliare.ro
Trifan Alin

Trifan Alin

Senior Broker
0721 300 007
alin.trifan@konceptimobiliare.ro
Forna Dan

Forna Dan

Broker
0799 500 002
dan.forna@konceptimobiliare.ro
Ciupe Gabriel

Ciupe Gabriel

Broker
0732 337 782
gabriel.ciupe@konceptimobiliare.ro
Dumitrache Mihai

Dumitrache Mihai

Broker
0799 600 094
mihai.dumitrache@konceptimobiliare.ro
Farkas Edina

Farkas Edina

Junior Broker
0799 600 095
edina.farkas@konceptimobiliare.ro
Sabau Adrian

Sabau Adrian

Junior Broker
0799 600 093
adrian.sabau@konceptimobiliare.ro
Moldovan Cosmin

Moldovan Cosmin

Junior Broker
0799 600 091
cosmin.moldovan@konceptimobiliare.ro
Inchide

Caută cele mai bune oferte

ID
Supr. min
Pret min
Pret max