slider image

Ultimele oferte - vânzare Vezi detalii

Apartament cu 2 camere in Gheorgheni, zona str. Alverna
72,000 €
  • 2 camere
  • 45.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2005
Apartament în zona Iulius Mall
450 € / lună
95,000 €

Apartament în zona Iulius Mall

Marasti, Cluj-Napoca

  • 2 camere
  • 55.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2010
Apartament lux cu 3 camere, Ultracentral
900 € / lună
200,000 €

Apartament lux cu 3 camere, Ultracentral

Ultracentral, Cluj-Napoca

  • 3 camere
  • 78.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1940
Apartament 4 camere ultrafinisat, mobilat lux Zorilor
800 € / lună
169,000 €
  • 4 camere
  • 81.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 1980
Apartament Lux cu 2 camere in Marasti
85,000 €

Apartament Lux cu 2 camere in Marasti

Semicentral, Cluj-Napoca

  • 2 camere
  • 45.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2017
Apartament cu 3 camere în zona strazii Campului
100,000 €
  • 3 camere
  • 86.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 2005

Ultimele oferte - închiriere Vezi detalii

Apartament în zona Iulius Mall
450 € / lună
95,000 €

Apartament în zona Iulius Mall

Marasti, Cluj-Napoca

  • 2 camere
  • 55.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2010
Apartament lux cu 3 camere, Ultracentral
900 € / lună
200,000 €

Apartament lux cu 3 camere, Ultracentral

Ultracentral, Cluj-Napoca

  • 3 camere
  • 78.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1940
Penthouse cu 3 camere si terasa în cartierul Zorilor
950 € / lună
  • 3 camere
  • 90.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 2009
Apartament 4 camere ultrafinisat, mobilat lux Zorilor
800 € / lună
169,000 €
  • 4 camere
  • 81.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 1980
Penthouse cu 3 camere în Gheorgheni, zona Soporului
950 € / lună
  • 3 camere
  • 74.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 2018
Apartament de lux in Piata Muzeului
900 € / lună

Apartament de lux in Piata Muzeului

Ultracentral, Cluj-Napoca

  • 2 camere
  • 66.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1970

Serviciile noastre

  •   Vanzare imobile
  •   Inchiriere imobile
  •   Consultanta fiscala
  •   Consultanta bancara
  •   Cumparare imobile
  •   Evaluari imobiliare
  •   Consultanta juridica
  •   Managementul proprietatilor

Echipa Koncept Imobiliare

Tudor Chicinas

Tudor Chicinas

Expert Imobiliar
0799 400 009
tudor.chicinas@konceptimobiliare.ro
Adrian Copil

Adrian Copil

Expert Imobiliar
0799 500 003
adrian.copil@konceptimobiliare.ro
Mihai Budu

Mihai Budu

Expert Imobiliar
0799 400 008
mihai.budu@konceptimobiliare.ro
Valentina Zetes

Valentina Zetes

Front Office
office@konceptimobiliare.ro
Muneer Salem

Muneer Salem

Consilier Imobiliar
0799 600 006
muneer.salem@konceptimobiliare.ro
Tudor Budu

Tudor Budu

Consilier Imobiliar
0799 600 004
tudor.budu@konceptimobiliare.ro
Raluca Florea

Raluca Florea

Consilier Imobiliar
0799 400 002
raluca.florea@konceptimobiliare.ro
Nicoleta Muresan

Nicoleta Muresan

Consilier Imobiliar
0799 600 091
nicoleta.muresan@konceptimobiliare.ro
Bogdan Groza

Bogdan Groza

Consilier Imobiliar
0799 600 093
bogdan.groza@konceptimobiliare.ro
Andreea Vaideanu

Andreea Vaideanu

Consilier Imobiliar
0799 600 092
andreea.vaideanu@konceptimobiliare.ro
Alin Trifan

Alin Trifan

Consilier Imobiliar
0721 300 007
alin.trifan@konceptimobiliare.ro
Gabriel Ciupe

Gabriel Ciupe

Consilier Imobiliar
0732 33 77 82
gabriel.ciupe@konceptimobiliare.ro
Dan Forna

Dan Forna

Consilier Imobiliar
0799 500 002
dan.forna@konceptimobiliare.ro
Despina Suteu

Despina Suteu

Consilier Imobiliar
0799 600 094
despina.suteu@konceptimobiliare.ro
Inchide

Caută cele mai bune oferte

ID
Supr. min
Pret min
Pret max