slider image

Ultimele oferte - vânzare Vezi detalii

Apartament cu 3 camere, zona Dambul Rotund
60,597 €
  • 3 camere
  • 71.29 mp
  • 2 bai
  • Anul 2020
Apartament cu 3 camere, zona Taietura Turcului
54,891 €
  • 3 camere
  • 57.78 mp
  • 1 bai
  • Anul 2020
Apartament cu 2 camere, zona Dambul Rotund
41,173 €
  • 2 camere
  • 43.34 mp
  • 1 bai
  • Anul 2020
Apartament cu o camera, zona Taietura Turcului
45,780 €
  • 1 camere
  • 38.15 mp
  • 1 bai
  • Anul 2020
Apartament cu 3 camere, zona Taietura Turcului
85,824 €
  • 3 camere
  • 71.52 mp
  • 1 bai
  • Anul 2020
Apartament cu 2 camere, zona Taietura Turcului
68,292 €
  • 2 camere
  • 56.91 mp
  • 1 bai
  • Anul 2020

Ultimele oferte - închiriere Vezi detalii

Apartament 3 camere pet friendly, zona Home Garden
310 € / lună
  • 3 camere
  • 62.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2014
Apartament cu 2 camere, prima inchiriere, zona Dambul Rotund
320 € / lună
  • 2 camere
  • 44.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2020
Apartament  bloc nou  prima inchiriere in cartierul Gheorgheni
600 € / lună
  • 3 camere
  • 77.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 2019
Spatiu comercial ultrafinisat in zona interservisan
1,200 € / lună
  • 3 camere
  • 98.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2008
Birou ultrafinisat in zona 0 a Clujului
2,000 € / lună
395,000 €

Birou ultrafinisat in zona 0 a Clujului

Ultracentral, Cluj-Napoca

  • 4 camere
  • 121.00 mp
  • 3 bai
  • Anul 1900
Clinica medicala declarata in centrul istoric
6,500 € / lună
  • 12 camere
  • 480.00 mp
  • 6 bai
  • Anul 2003

Serviciile noastre

  •   Vanzare imobile
  •   Inchiriere imobile
  •   Consultanta fiscala
  •   Consultanta bancara
  •   Cumparare imobile
  •   Evaluari imobiliare
  •   Consultanta juridica
  •   Managementul proprietatilor

Echipa Koncept Imobiliare

Copil  Adrian

Copil Adrian

Expert Imobiliar
0799 500 003
adrian.copil@konceptimobiliare.ro
Budu Mihai

Budu Mihai

Expert Imobiliar
0799 400 008
mihai.budu@konceptimobiliare.ro
Zetes Valentina

Zetes Valentina

Front Office
office@konceptimobiliare.ro
Budu Tudor

Budu Tudor

Senior Broker
0799 600 004
tudor.budu@konceptimobiliare.ro
Salem Muneer

Salem Muneer

Senior Broker
0799 600 006
muneer.salem@konceptimobiliare.ro
Vaideanu Andreea

Vaideanu Andreea

Senior Broker
0799 600 092
andreea.vaideanu@konceptimobiliare.ro
Trifan Alin

Trifan Alin

Senior Broker
0721 300 007
alin.trifan@konceptimobiliare.ro
Forna Dan

Forna Dan

Broker
0799 500 002
dan.forna@konceptimobiliare.ro
Ciupe Gabriel

Ciupe Gabriel

Broker
0732 337 782
gabriel.ciupe@konceptimobiliare.ro
Dumitrache Mihai

Dumitrache Mihai

Broker
0799 600 094
mihai.dumitrache@konceptimobiliare.ro
Farkas Edina

Farkas Edina

Junior Broker
0799 600 095
edina.farkas@konceptimobiliare.ro
Sabau Adrian

Sabau Adrian

Junior Broker
0799 600 093
adrian.sabau@konceptimobiliare.ro
Moldovan Cosmin

Moldovan Cosmin

Junior Broker
0799 600 091
cosmin.moldovan@konceptimobiliare.ro
Inchide

Caută cele mai bune oferte

ID
Supr. min
Pret min
Pret max