slider image

Ultimele oferte - vânzare Vezi detalii

Apartament cu 3 camere si terasa in Floresti, zona Sub Cetate
67,500 €
  • 3 camere
  • 69.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 2020
Apartament cu o camera in Buna Ziua, imobil nou
67,000 €
  • 1 camere
  • 39.70 mp
  • 1 bai
  • Anul 2019
Apartament modern in Manastur
96,000 €

Apartament modern in Manastur

Manastur, Cluj-Napoca

  • 2 camere
  • 53.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1977
Apartament cu 2 camere in zona Calea Baciului
59,900 €
  • 2 camere
  • 54.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2019
Apartament cu 2 camere in zona strazii Horea
89,000 €
  • 2 camere
  • 46.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1978
Apartament la cheie cu parcare in zona Kaufland Marasti
92,500 €
  • 2 camere
  • 51.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2019

Ultimele oferte - închiriere Vezi detalii

Apartament Pet friendly, ultrafinisat in zona Iulius Mall
700 € / lună
  • 3 camere
  • 77.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2014
Apartament 3 camere prima inchiriere zona NTT Data
750 € / lună
  • 3 camere
  • 75.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 2019
Apartament Exclusivist in Patinia Avram Iancu
900 € / lună
  • 2 camere
  • 60.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2019
Birou ultrafinisat in zona 0 a Clujului
1,900 € / lună
395,000 €

Birou ultrafinisat in zona 0 a Clujului

Ultracentral, Cluj-Napoca

  • 4 camere
  • 121.00 mp
  • 3 bai
  • Anul 1900
Apartament ultrafinisat in centrul vechi
600 € / lună

Apartament ultrafinisat in centrul vechi

Ultracentral, Cluj-Napoca

  • 2 camere
  • 39.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1952
Spatiu comercial alimentatie publica pe str. Napoca nr. 10
1,490 € / lună
  • 3 camere
  • 102.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 1920

Serviciile noastre

  •   Vanzare imobile
  •   Inchiriere imobile
  •   Consultanta fiscala
  •   Consultanta bancara
  •   Cumparare imobile
  •   Evaluari imobiliare
  •   Consultanta juridica
  •   Managementul proprietatilor

Echipa Koncept Imobiliare

Copil  Adrian

Copil Adrian

Expert Imobiliar
0799 500 003
adrian.copil@konceptimobiliare.ro
Budu Mihai

Budu Mihai

Expert Imobiliar
0799 400 008
mihai.budu@konceptimobiliare.ro
Zetes Valentina

Zetes Valentina

Front Office
office@konceptimobiliare.ro
Budu Tudor

Budu Tudor

Senior Broker
0799 600 004
tudor.budu@konceptimobiliare.ro
Salem Muneer

Salem Muneer

Senior Broker
0799 600 006
muneer.salem@konceptimobiliare.ro
Vaideanu Andreea

Vaideanu Andreea

Senior Broker
0799 600 092
andreea.vaideanu@konceptimobiliare.ro
Trifan Alin

Trifan Alin

Senior Broker
0721 300 007
alin.trifan@konceptimobiliare.ro
Forna Dan

Forna Dan

Broker
0799 500 002
dan.forna@konceptimobiliare.ro
Grasu Madalina

Grasu Madalina

Broker
0732 116 511
madalina.grasu@konceptimobiliare.ro
Ciupe Gabriel

Ciupe Gabriel

Broker
0732 337 782
gabriel.ciupe@konceptimobiliare.ro
Dumitrache Mihai

Dumitrache Mihai

Broker
0799 600 094
mihai.dumitrache@konceptimobiliare.ro
Farkas Edina

Farkas Edina

Junior Broker
0799 600 095
edina.farkas@konceptimobiliare.ro
Sabau Adrian

Sabau Adrian

Junior Broker
0799 600 093
adrian.sabau@konceptimobiliare.ro
Moldovan Cosmin

Moldovan Cosmin

Junior Broker
0799 600 091
cosmin.moldovan@konceptimobiliare.ro
Inchide

Caută cele mai bune oferte

ID
Supr. min
Pret min
Pret max