slider image

Ultimele oferte - vânzare Vezi detalii

Apartament cu 2 camere in Manastur, zona Frunzisului
80,000 €
  • 2 camere
  • 49.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2007
Apartament în zona Tribunalului Cluj
155,000 €
  • 3 camere
  • 75.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1965
Apartament cu 5 camere în Zorilor, zona strazii Mircea Eliade
129,000 €
  • 5 camere
  • 120.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 2013
Apartament cu 3 camere in Borhanci
135,000 €

Apartament cu 3 camere in Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

  • 3 camere
  • 68.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 2017
Apartament lux cu 3 camere, Ultracentral
900 € / lună
200,000 €

Apartament lux cu 3 camere, Ultracentral

Ultracentral, Cluj-Napoca

  • 3 camere
  • 78.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1940
Apartament 4 camere ultrafinisat, mobilat lux Zorilor
800 € / lună
169,000 €
  • 4 camere
  • 81.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 1980

Ultimele oferte - închiriere Vezi detalii

Apartament ultrafinisat Iulius Mall
700 € / lună

Apartament ultrafinisat Iulius Mall

Gheorgheni, Cluj-Napoca

  • 3 camere
  • 94.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 2018
Casă în zona str. Republicii
1,500 € / lună

Casă în zona str. Republicii

Semicentral, Cluj-Napoca

  • 5 camere
  • 170.00 mp
  • 3 bai
  • Anul 2010
Apartament în ansamblul Luminia
425 € / lună

Apartament în ansamblul Luminia

Europa, Cluj-Napoca

  • 2 camere
  • 53.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2015
Apartament cu 3 camere Ultracentral, zona P-ta Mihai Viteazul
700 € / lună
  • 3 camere
  • 56.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 1910
Apartament ultrafinisat, pentru pretentiosi
700 € / lună
  • 2 camere
  • 78.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1960
Apartament lux cu trei camere in Hasdeu
1,000 € / lună

Apartament lux cu trei camere in Hasdeu

Semicentral, Cluj-Napoca

  • 3 camere
  • 72.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2010

Serviciile noastre

  •   Vanzare imobile
  •   Inchiriere imobile
  •   Consultanta fiscala
  •   Consultanta bancara
  •   Cumparare imobile
  •   Evaluari imobiliare
  •   Consultanta juridica
  •   Managementul proprietatilor

Echipa Koncept Imobiliare

Tudor Chicinas

Tudor Chicinas

Expert Imobiliar
0799 400 009
tudor.chicinas@konceptimobiliare.ro
Adrian Copil

Adrian Copil

Expert Imobiliar
0799 500 003
adrian.copil@konceptimobiliare.ro
Mihai Budu

Mihai Budu

Expert Imobiliar
0799 400 008
mihai.budu@konceptimobiliare.ro
Valentina Zetes

Valentina Zetes

Front Office
office@konceptimobiliare.ro
Muneer Salem

Muneer Salem

Consilier Imobiliar
0799 600 006
muneer.salem@konceptimobiliare.ro
Tudor Budu

Tudor Budu

Consilier Imobiliar
0799 600 004
tudor.budu@konceptimobiliare.ro
Raluca Florea

Raluca Florea

Consilier Imobiliar
0799 400 002
raluca.florea@konceptimobiliare.ro
Andreea Vaideanu

Andreea Vaideanu

Consilier Imobiliar
0799 600 092
andreea.vaideanu@konceptimobiliare.ro
Alin Trifan

Alin Trifan

Consilier Imobiliar
0721 300 007
alin.trifan@konceptimobiliare.ro
Gabriel Ciupe

Gabriel Ciupe

Consilier Imobiliar
0732 33 77 82
gabriel.ciupe@konceptimobiliare.ro
Dan Forna

Dan Forna

Consilier Imobiliar
0799 500 002
dan.forna@konceptimobiliare.ro
Inchide

Caută cele mai bune oferte

ID
Supr. min
Pret min
Pret max