slider image

Ultimele oferte - vânzare Vezi detalii

Garsoniera moderna pe Aleea Detunata
63,000 €

Garsoniera moderna pe Aleea Detunata

Gheorgheni, Cluj-Napoca

  • 1 camere
  • 29.05 mp
  • 1 bai
  • Anul 1978
Apartament cu 2 camere, zona Platinia
450 € / lună
87,000 €

Apartament cu 2 camere, zona Platinia

Semicentral, Cluj-Napoca

  • 2 camere
  • 42.11 mp
  • 1 bai
  • Anul 1970
Apartament cu 2 camere si parcare subterana, in zona Sub Cetate
56,000 €
  • 2 camere
  • 58.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2020
Duplex cu 5 camare, Terra Gardens
160,000 €
  • 5 camere
  • 120.00 mp
  • 3 bai
  • Anul 2020
Apartament ultrafinisat cu 3 camere în zona strazii Alverna
198,500 €
  • 3 camere
  • 85.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 2014
Casa cu 5 camere, zona Voronet
205,000 €

Casa cu 5 camere, zona Voronet

Iris, Cluj-Napoca

  • 5 camere
  • 156.00 mp
  • 3 bai
  • Anul 2021

Ultimele oferte - închiriere Vezi detalii

Apartament la prima inchiriere, Bonjour Residence
390 € / lună
  • 1 camere
  • 45.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2015
Apartament cu 2 camere, zona Platinia
450 € / lună
87,000 €

Apartament cu 2 camere, zona Platinia

Semicentral, Cluj-Napoca

  • 2 camere
  • 42.11 mp
  • 1 bai
  • Anul 1970
Apartament cu 2 camere, Lux, zona semicetral
450 € / lună
  • 2 camere
  • 47.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2017
Apartament ultrafinisat, zona semicentrala
700 € / lună
  • 2 camere
  • 78.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1960
Apartament 3 camere prima inchiriere zona NTT Data
750 € / lună
  • 3 camere
  • 75.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 2019
Apartament Exclusivist in Patinia Avram Iancu
900 € / lună
  • 2 camere
  • 60.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2019

Serviciile noastre

  •   Vanzare imobile
  •   Inchiriere imobile
  •   Consultanta fiscala
  •   Consultanta bancara
  •   Cumparare imobile
  •   Evaluari imobiliare
  •   Consultanta juridica
  •   Managementul proprietatilor

Echipa Koncept Imobiliare

Copil  Adrian

Copil Adrian

Expert Imobiliar
0799 500 003
adrian.copil@konceptimobiliare.ro
Budu Mihai

Budu Mihai

Expert Imobiliar
0799 400 008
mihai.budu@konceptimobiliare.ro
Zetes Valentina

Zetes Valentina

Front Office
office@konceptimobiliare.ro
Budu Tudor

Budu Tudor

Senior Broker
0799 600 004
tudor.budu@konceptimobiliare.ro
Salem Muneer

Salem Muneer

Senior Broker
0799 600 006
muneer.salem@konceptimobiliare.ro
Vaideanu Andreea

Vaideanu Andreea

Senior Broker
0799 600 092
andreea.vaideanu@konceptimobiliare.ro
Trifan Alin

Trifan Alin

Senior Broker
0721 300 007
alin.trifan@konceptimobiliare.ro
Forna Dan

Forna Dan

Broker
0799 500 002
dan.forna@konceptimobiliare.ro
Grasu Madalina

Grasu Madalina

Broker
0732 116 511
madalina.grasu@konceptimobiliare.ro
Ciupe Gabriel

Ciupe Gabriel

Broker
0732 337 782
gabriel.ciupe@konceptimobiliare.ro
Dumitrache Mihai

Dumitrache Mihai

Broker
0799 600 094
mihai.dumitrache@konceptimobiliare.ro
Farkas Edina

Farkas Edina

Junior Broker
0799 600 095
edina.farkas@konceptimobiliare.ro
Sabau Adrian

Sabau Adrian

Junior Broker
0799 600 093
adrian.sabau@konceptimobiliare.ro
Moldovan Cosmin

Moldovan Cosmin

Junior Broker
0799 600 091
cosmin.moldovan@konceptimobiliare.ro
Inchide

Caută cele mai bune oferte

ID
Supr. min
Pret min
Pret max