slider image

Ultimele oferte - vânzare Vezi detalii

Apartament 2 camere bloc nou in zona Parcului Central
97,740 €
  • 2 camere
  • 55.36 mp
  • 1 bai
  • Anul 2019
Casa Individuala cu panorama de exceptie
295,000 €
  • 5 camere
  • 215.00 mp
  • 3 bai
  • Anul 2020
Apartament 3 camere lux, constructie noua Grigorescu
214,000 €
  • 3 camere
  • 94.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 2018
Apartament cu panorama, zona Calea Baciului
94,500 €
  • 3 camere
  • 83.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2008
Casa individuala cu teren generos in zona Barc
219,000 €
  • 5 camere
  • 280.00 mp
  • 3 bai
  • Anul 2008
Teren unicat cu panorama exceptionala in zona Wonderland
1,758,380 €
  • 0 camere
  • 0.00 mp
  • 0 bai
  • Anul 0

Ultimele oferte - închiriere Vezi detalii

Apartament la prima inchiriere in Piata Muzeului
400 € / lună
  • 2 camere
  • 40.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1900
Apartament in zona ultracentrala cu panorama asupra orasului
490 € / lună
  • 2 camere
  • 55.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1970
Apartament 3 camere ansamblu nou in Piata abator
560 € / lună
  • 3 camere
  • 60.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2018
Apartament ultrafinisat, zona semicentrala
700 € / lună
  • 2 camere
  • 78.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1960
Apartament Exclusivist in Patinia Avram Iancu
900 € / lună
  • 2 camere
  • 60.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2019
Apartament ultrafinisat in centrul vechi
600 € / lună

Apartament ultrafinisat in centrul vechi

Ultracentral, Cluj-Napoca

  • 2 camere
  • 39.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1952

Serviciile noastre

  •   Vanzare imobile
  •   Inchiriere imobile
  •   Consultanta fiscala
  •   Consultanta bancara
  •   Cumparare imobile
  •   Evaluari imobiliare
  •   Consultanta juridica
  •   Managementul proprietatilor

Echipa Koncept Imobiliare

Copil  Adrian

Copil Adrian

Expert Imobiliar
0799 500 003
adrian.copil@konceptimobiliare.ro
Budu Mihai

Budu Mihai

Expert Imobiliar
0799 400 008
mihai.budu@konceptimobiliare.ro
Zetes Valentina

Zetes Valentina

Front Office
office@konceptimobiliare.ro
Budu Tudor

Budu Tudor

Senior Broker
0799 600 004
tudor.budu@konceptimobiliare.ro
Salem Muneer

Salem Muneer

Senior Broker
0799 600 006
muneer.salem@konceptimobiliare.ro
Vaideanu Andreea

Vaideanu Andreea

Senior Broker
0799 600 092
andreea.vaideanu@konceptimobiliare.ro
Trifan Alin

Trifan Alin

Senior Broker
0721 300 007
alin.trifan@konceptimobiliare.ro
Forna Dan

Forna Dan

Broker
0799 500 002
dan.forna@konceptimobiliare.ro
Ciupe Gabriel

Ciupe Gabriel

Broker
0732 337 782
gabriel.ciupe@konceptimobiliare.ro
Dumitrache Mihai

Dumitrache Mihai

Broker
0799 600 094
mihai.dumitrache@konceptimobiliare.ro
Farkas Edina

Farkas Edina

Junior Broker
0799 600 095
edina.farkas@konceptimobiliare.ro
Sabau Adrian

Sabau Adrian

Junior Broker
0799 600 093
adrian.sabau@konceptimobiliare.ro
Moldovan Cosmin

Moldovan Cosmin

Junior Broker
0799 600 091
cosmin.moldovan@konceptimobiliare.ro
Inchide

Caută cele mai bune oferte

ID
Supr. min
Pret min
Pret max