slider image

Ultimele oferte - vânzare Vezi detalii

Apartament unicat pe str. Oasului
128,500 €
  • 3 camere
  • 69.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2021
Apartament unicat pe str. Oasului
115,000 €
  • 2 camere
  • 56.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2020
Apartament in vecinatatea Iulius Mall
102,500 €
  • 2 camere
  • 39.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2021
Apartament cu 4 camere in Grigorescu
110,000 €

Apartament cu 4 camere in Grigorescu

Grigorescu, Cluj-Napoca

  • 4 camere
  • 84.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 1976
Apartament cu 3 camere, cu terasa si parcare, la cheie
120,000 €
  • 3 camere
  • 79.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 2018
Imobil exclusivit in zona Pietei 14 Iulie
275,000 €
  • 4 camere
  • 120.00 mp
  • 3 bai
  • Anul 2021

Ultimele oferte - închiriere Vezi detalii

Apartament / spatiu de birouri la vila, in Gheorgheni
800 € / lună
  • 4 camere
  • 105.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1990
Apartament cu panorama in Piata Cipariu
590 € / lună

Apartament cu panorama in Piata Cipariu

Gheorgheni, Cluj-Napoca

  • 3 camere
  • 82.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 1980
Apartament unicat cu loft, zona centrala
1,000 € / lună
  • 3 camere
  • 90.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 2017
Garsoniera cocheta in zona Hotel Onix
200 € / lună

Garsoniera cocheta in zona Hotel Onix

Gheorgheni, Cluj-Napoca

  • 1 camere
  • 28.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1982
Spatiu de birou in zona ultracentrala
600 € / lună

Spatiu de birou in zona ultracentrala

Ultracentral, Cluj-Napoca

  • 2 camere
  • 87.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 1995
Spatiu comercial ultrafinisat in zona interservisan
1,200 € / lună
  • 3 camere
  • 98.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2008

Serviciile noastre

  •   Vanzare imobile
  •   Inchiriere imobile
  •   Consultanta fiscala
  •   Consultanta bancara
  •   Cumparare imobile
  •   Evaluari imobiliare
  •   Consultanta juridica
  •   Managementul proprietatilor

Echipa Koncept Imobiliare

Copil  Adrian

Copil Adrian

Expert Imobiliar
0799 500 003
adrian.copil@konceptimobiliare.ro
Budu Mihai

Budu Mihai

Expert Imobiliar
0799 400 008
mihai.budu@konceptimobiliare.ro
Zetes Valentina

Zetes Valentina

Front Office
office@konceptimobiliare.ro
Budu Tudor

Budu Tudor

Senior Broker
0799 600 004
tudor.budu@konceptimobiliare.ro
Salem Muneer

Salem Muneer

Senior Broker
0799 600 006
muneer.salem@konceptimobiliare.ro
Vaideanu Andreea

Vaideanu Andreea

Senior Broker
0799 600 092
andreea.vaideanu@konceptimobiliare.ro
Trifan Alin

Trifan Alin

Senior Broker
0721 300 007
alin.trifan@konceptimobiliare.ro
Forna Dan

Forna Dan

Broker
0799 500 002
dan.forna@konceptimobiliare.ro
Ciupe Gabriel

Ciupe Gabriel

Broker
0732 337 782
gabriel.ciupe@konceptimobiliare.ro
Dumitrache Mihai

Dumitrache Mihai

Broker
0799 600 094
mihai.dumitrache@konceptimobiliare.ro
Farkas Edina

Farkas Edina

Junior Broker
0799 600 095
edina.farkas@konceptimobiliare.ro
Sabau Adrian

Sabau Adrian

Junior Broker
0799 600 093
adrian.sabau@konceptimobiliare.ro
Moldovan Cosmin

Moldovan Cosmin

Junior Broker
0799 600 091
cosmin.moldovan@konceptimobiliare.ro
Inchide

Caută cele mai bune oferte

ID
Supr. min
Pret min
Pret max