slider image

Ultimele oferte - vânzare Vezi detalii

Duplex deosebit in zona strazii Maramuresului
205,000 €
  • 4 camere
  • 154.00 mp
  • 4 bai
  • Anul 2021
Apartament cu priveliste si parcare in zona VIVO
78,500 €
  • 2 camere
  • 58.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2019
Apartament Ultracentral cu 2 camere, la cheie
131,999 €
  • 2 camere
  • 50.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1978
Apartament cu 4 camere, finisat, zona Petrom
101,647 €
  • 4 camere
  • 78.19 mp
  • 2 bai
  • Anul 2020
Apartament la cheie, cu parcare deschisa
98,000 €
  • 2 camere
  • 51.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2008
Apartament modern, cu parcare, zona Metro
112,500 €
  • 3 camere
  • 71.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 2019

Ultimele oferte - închiriere Vezi detalii

Apartament Pet Friendly, prima inchiriere
340 € / lună
  • 2 camere
  • 45.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2008
Studio ultrafinisat, pentru pretentiosi, in Zorilor
400 € / lună
  • 1 camere
  • 42.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2020
Apartament / spatiu de birouri la vila, in Gheorgheni
800 € / lună
  • 4 camere
  • 105.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1990
Apartament cu panorama in Piata Cipariu
600 € / lună

Apartament cu panorama in Piata Cipariu

Gheorgheni, Cluj-Napoca

  • 3 camere
  • 82.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 1980
Apartament cu 2 camere si parcare inclusa, zona Dambul Rotund
350 € / lună
85,000 €
  • 2 camere
  • 52.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2017
Apartament tip Penthouse in ansamblul West Side Park
750 € / lună
  • 2 camere
  • 60.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2019

Serviciile noastre

  •   Vanzare imobile
  •   Inchiriere imobile
  •   Consultanta fiscala
  •   Consultanta bancara
  •   Cumparare imobile
  •   Evaluari imobiliare
  •   Consultanta juridica
  •   Managementul proprietatilor

Echipa Koncept Imobiliare

Valentina Zetes

Valentina Zetes

Front Office Manager
office@konceptimobiliare.ro
Cristina Roca

Cristina Roca

Front Desk Officer
office@konceptimobiliare.ro
Adrian Copil

Adrian Copil

Expert Imobiliar
0799 500 003
adrian.copil@konceptimobiliare.ro
Mihai Budu

Mihai Budu

Expert Imobiliar
0799 400 008
mihai.budu@konceptimobiliare.ro
Tudor Budu

Tudor Budu

Senior Broker
0799 600 004
tudor.budu@konceptimobiliare.ro
Muneer Salem

Muneer Salem

Senior Broker
0799 600 006
muneer.salem@konceptimobiliare.ro
Andreea Vaideanu

Andreea Vaideanu

Senior Broker
0799 600 092
andreea.vaideanu@konceptimobiliare.ro
Alin Trifan

Alin Trifan

Senior Broker
0721 300 007
alin.trifan@konceptimobiliare.ro
Dan Forna

Dan Forna

Senior Broker
0799 500 002
dan.forna@konceptimobiliare.ro
Gabriel Ciupe

Gabriel Ciupe

Senior Broker
0732 337 782
gabriel.ciupe@konceptimobiliare.ro
Adrian Sabau

Adrian Sabau

Broker
0799 600 093
adrian.sabau@konceptimobiliare.ro
Mihai Dumitrache

Mihai Dumitrache

Broker
0799 600 094
mihai.dumitrache@konceptimobiliare.ro
Cosmin Moldovan

Cosmin Moldovan

Broker
0799 600 091
cosmin.moldovan@konceptimobiliare.ro
Edina Farkas

Edina Farkas

Broker
0799 600 095
edina.farkas@konceptimobiliare.ro
Lavinia Draghis

Lavinia Draghis

Junior Broker
0799 400 006
lavinia.draghis@konceptimobiliare.ro
Ioan Indricut

Ioan Indricut

Junior Broker
ioan.indricut@konceptimobiliare.ro
0799 100 008
Bogdan Dragusin

Bogdan Dragusin

Junior Broker
0732 116 511
bogdan.dragusin@konceptimobiliare.ro
Iulia Negrea

Iulia Negrea

Junior Broker
iulia.negrea@konceptimobiliare.ro
0799 200 001
Diana Iovu

Diana Iovu

Junior Broker
diana.iuvu@konceptimobiliare.ro
0799 500 006
Viron Labaditis

Viron Labaditis

Junior Broker
0799 400 007
viron.labaditis@konceptimobiliare.ro
Inchide

Caută cele mai bune oferte

ID
Supr. min
Pret min
Pret max