slider image

Ultimele oferte - vânzare Vezi detalii

Casa tip Duplex cu panorama zona Auchan
115,000 €
  • 4 camere
  • 120.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 2019
Apartament unicat in Donath Park
74,000 €

Apartament unicat in Donath Park

Grigorescu, Cluj-Napoca

  • 2 camere
  • 53.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2019
Apartament in zona Pietei Mihai Viteazu
110,255 €
  • 3 camere
  • 71.78 mp
  • 2 bai
  • Anul 2019
Apartament in zona Pietei Mihai Viteazu
94,148 €
  • 2 camere
  • 57.18 mp
  • 1 bai
  • Anul 2019
Spatiu comercial in zona Pietei Mihai Viteazu
5,110 € / lună
584,000 €
  • 1 camere
  • 365.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2019
Apartament cu 2 camere in Manastur, zona Frunzisului
80,000 €
  • 2 camere
  • 49.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2007

Ultimele oferte - închiriere Vezi detalii

Apartament 3 camere in apropiere de The Office
670 € / lună
  • 3 camere
  • 76.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 2019
Spatiu comercial in zona Pietei Mihai Viteazu
5,110 € / lună
584,000 €
  • 1 camere
  • 365.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2019
Apartament cu 2 camere, cartierul Europa
460 € / lună
  • 2 camere
  • 52.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2018
Apartament cu 4 camere in zona Gradinii Botanice
900 € / lună
  • 4 camere
  • 100.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 1977
Apartament cu finisaje de lux în Gheorgheni
900 € / lună
  • 3 camere
  • 84.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2007
Apartament în ansamblul Luminia
410 € / lună

Apartament în ansamblul Luminia

Europa, Cluj-Napoca

  • 2 camere
  • 53.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2015

Serviciile noastre

  •   Vanzare imobile
  •   Inchiriere imobile
  •   Consultanta fiscala
  •   Consultanta bancara
  •   Cumparare imobile
  •   Evaluari imobiliare
  •   Consultanta juridica
  •   Managementul proprietatilor

Echipa Koncept Imobiliare

Tudor Chicinas

Tudor Chicinas

Expert Imobiliar
0799 400 009
tudor.chicinas@konceptimobiliare.ro
Adrian Copil

Adrian Copil

Expert Imobiliar
0799 500 003
adrian.copil@konceptimobiliare.ro
Mihai Budu

Mihai Budu

Expert Imobiliar
0799 400 008
mihai.budu@konceptimobiliare.ro
Valentina Zetes

Valentina Zetes

Front Office
office@konceptimobiliare.ro
Muneer Salem

Muneer Salem

Consilier Imobiliar
0799 600 006
muneer.salem@konceptimobiliare.ro
Tudor Budu

Tudor Budu

Consilier Imobiliar
0799 600 004
tudor.budu@konceptimobiliare.ro
Raluca Florea

Raluca Florea

Consilier Imobiliar
0799 400 002
raluca.florea@konceptimobiliare.ro
Andreea Vaideanu

Andreea Vaideanu

Consilier Imobiliar
0799 600 092
andreea.vaideanu@konceptimobiliare.ro
Alin Trifan

Alin Trifan

Consilier Imobiliar
0721 300 007
alin.trifan@konceptimobiliare.ro
Gabriel Ciupe

Gabriel Ciupe

Consilier Imobiliar
0732 33 77 82
gabriel.ciupe@konceptimobiliare.ro
Dan Forna

Dan Forna

Consilier Imobiliar
0799 500 002
dan.forna@konceptimobiliare.ro
Inchide

Caută cele mai bune oferte

ID
Supr. min
Pret min
Pret max