slider image

Ultimele oferte - vânzare Vezi detalii

Casa individuala Smart House Ready
125,000 €
  • 4 camere
  • 120.00 mp
  • 3 bai
  • Anul 2020
Apartament cu 2 camere, zona Leroy Merlin-IRA
78,500 €
  • 2 camere
  • 55.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2020
Apartament cu 2 camere decomandate in zona BIG
70,000 €
  • 2 camere
  • 41.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1970
Apartament ultrafinisat zona Platinia
85,000 €

Apartament ultrafinisat zona Platinia

Ultracentral, Cluj-Napoca

  • 1 camere
  • 29.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1940
Apartament 3 camera in ansamblu premium Zorilor
104,142 €
  • 3 camere
  • 72.84 mp
  • 2 bai
  • Anul 2020
Apartament 3 camera in ansamblu premium Zorilor
82,795 €
  • 3 camere
  • 60.25 mp
  • 1 bai
  • Anul 2020

Ultimele oferte - închiriere Vezi detalii

Apartament 2 camere Piata Mihai Viteazu
500 € / lună

Apartament 2 camere Piata Mihai Viteazu

Semicentral, Cluj-Napoca

  • 2 camere
  • 54.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2019
Apartament decomandat zona Iulius Mall.
420 € / lună
  • 2 camere
  • 48.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2005
Apartament exclusivist, ideal Aparthotel
890 € / lună

Apartament exclusivist, ideal Aparthotel

Ultracentral, Cluj-Napoca

  • 3 camere
  • 70.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1990
Apartament cu 2 camere in Zorilor
450 € / lună

Apartament cu 2 camere in Zorilor

Zorilor, Cluj-Napoca

  • 2 camere
  • 54.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2012
Casa de exceptie in Grigorescu
5,000 € / lună
835,000 €

Casa de exceptie in Grigorescu

Grigorescu, Cluj-Napoca

  • 16 camere
  • 650.00 mp
  • 7 bai
  • Anul 2002
Apartament cu 2 camere unicat, zona ultracentrala
1,200 € / lună
  • 2 camere
  • 80.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1980

Serviciile noastre

  •   Vanzare imobile
  •   Inchiriere imobile
  •   Consultanta fiscala
  •   Consultanta bancara
  •   Cumparare imobile
  •   Evaluari imobiliare
  •   Consultanta juridica
  •   Managementul proprietatilor

Echipa Koncept Imobiliare

Tudor Chicinas

Tudor Chicinas

Expert Imobiliar
0799 400 009
tudor.chicinas@konceptimobiliare.ro
Adrian Copil

Adrian Copil

Expert Imobiliar
0799 500 003
adrian.copil@konceptimobiliare.ro
Mihai Budu

Mihai Budu

Expert Imobiliar
0799 400 008
mihai.budu@konceptimobiliare.ro
Valentina Zetes

Valentina Zetes

Front Office
office@konceptimobiliare.ro
Muneer Salem

Muneer Salem

Consilier Imobiliar
0799 600 006
muneer.salem@konceptimobiliare.ro
Tudor Budu

Tudor Budu

Consilier Imobiliar
0799 600 004
tudor.budu@konceptimobiliare.ro
Raluca Florea

Raluca Florea

Consilier Imobiliar
0799 400 002
raluca.florea@konceptimobiliare.ro
Andreea Vaideanu

Andreea Vaideanu

Consilier Imobiliar
0799 600 092
andreea.vaideanu@konceptimobiliare.ro
Alin Trifan

Alin Trifan

Consilier Imobiliar
0721 300 007
alin.trifan@konceptimobiliare.ro
Gabriel Ciupe

Gabriel Ciupe

Consilier Imobiliar
0732 33 77 82
gabriel.ciupe@konceptimobiliare.ro
Dan Forna

Dan Forna

Consilier Imobiliar
0799 500 002
dan.forna@konceptimobiliare.ro
Inchide

Caută cele mai bune oferte

ID
Supr. min
Pret min
Pret max