slider image

Ultimele oferte - vânzare Vezi detalii

Apartament de LUX cu 2 camere, zona str. Republicii
250,000 €
  • 2 camere
  • 82.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 2006
Apartament în ansamblul Bella Vista
78,000 €

Apartament în ansamblul Bella Vista

Buna Ziua, Cluj-Napoca

  • 2 camere
  • 62.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2019
Casa cu 2 camere in zona centrala
130,000 €

Casa cu 2 camere in zona centrala

Semicentral, Cluj-Napoca

  • 2 camere
  • 52.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1950
Duplex in zona strazii Eugen Ionesco
160,000 €
  • 4 camere
  • 120.00 mp
  • 3 bai
  • Anul 2019
Apartament cu  4 camere în Manastur, zona strazii Campului
149,000 €
  • 4 camere
  • 105.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 2009
Casă individuala ultracentrala
195,000 €

Casă individuala ultracentrala

Ultracentral, Cluj-Napoca

  • 3 camere
  • 52.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1940

Ultimele oferte - închiriere Vezi detalii

Casa individuala pretabila pentru locuinta sau birou
1,500 € / lună
  • 5 camere
  • 300.00 mp
  • 3 bai
  • Anul 2007
Apartament cu 2 camere în Bonjour Residence
480 € / lună
  • 2 camere
  • 50.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2016
Penthouse semicentral cu 4 camere si terasa
1,000 € / lună
340,000 €
  • 4 camere
  • 160.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 2009
Apartament în Piata T. Cipariu
400 € / lună
82,000 €

Apartament în Piata T. Cipariu

Gheorgheni, Cluj-Napoca

  • 1 camere
  • 37.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1988
Apartament exclusivist cu panorama unicat
750 € / lună
  • 2 camere
  • 60.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2018
Apartament cu 3 camere LUX, Ultracentral
1,200 € / lună

Apartament cu 3 camere LUX, Ultracentral

Ultracentral, Cluj-Napoca

  • 3 camere
  • 80.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1900

Serviciile noastre

  •   Vanzare imobile
  •   Inchiriere imobile
  •   Consultanta fiscala
  •   Consultanta bancara
  •   Cumparare imobile
  •   Evaluari imobiliare
  •   Consultanta juridica
  •   Managementul proprietatilor

Echipa Koncept Imobiliare

Tudor Chicinas

Tudor Chicinas

Expert Imobiliar
0799 400 009
tudor.chicinas@konceptimobiliare.ro
Adrian Copil

Adrian Copil

Expert Imobiliar
0799 500 003
adrian.copil@konceptimobiliare.ro
Mihai Budu

Mihai Budu

Expert Imobiliar
0799 400 008
mihai.budu@konceptimobiliare.ro
Valentina Zetes

Valentina Zetes

Front Office
office@konceptimobiliare.ro
Muneer Salem

Muneer Salem

Consilier Imobiliar
0799 600 006
muneer.salem@konceptimobiliare.ro
Tudor Budu

Tudor Budu

Consilier Imobiliar
0799 600 004
tudor.budu@konceptimobiliare.ro
Raluca Florea

Raluca Florea

Consilier Imobiliar
0799 400 002
raluca.florea@konceptimobiliare.ro
Nicoleta Muresan

Nicoleta Muresan

Consilier Imobiliar
0799 600 091
nicoleta.muresan@konceptimobiliare.ro
Bogdan Groza

Bogdan Groza

Consilier Imobiliar
0799 600 093
bogdan.groza@konceptimobiliare.ro
Andreea Vaideanu

Andreea Vaideanu

Consilier Imobiliar
0799 600 092
andreea.vaideanu@konceptimobiliare.ro
Alin Trifan

Alin Trifan

Consilier Imobiliar
0721 300 007
alin.trifan@konceptimobiliare.ro
Gabriel Ciupe

Gabriel Ciupe

Consilier Imobiliar
0732 33 77 82
gabriel.ciupe@konceptimobiliare.ro
Dan Forna

Dan Forna

Consilier Imobiliar
0799 500 002
dan.forna@konceptimobiliare.ro
Despina Suteu

Despina Suteu

Consilier Imobiliar
0799 600 094
despina.suteu@konceptimobiliare.ro
Inchide

Caută cele mai bune oferte

ID
Supr. min
Pret min
Pret max