slider image

Ultimele oferte - vânzare Vezi detalii

Clinica medicala declarata in centrul istoric
7,500 € / lună
1,050,000 €
  • 12 camere
  • 480.00 mp
  • 6 bai
  • Anul 2003
Afacere de vanzare - clinica la cheie
60,000 €
  • 6 camere
  • 265.00 mp
  • 3 bai
  • Anul 2003
Apartament exclusivist tip penthouse cu panorama
135,000 €
  • 2 camere
  • 57.26 mp
  • 1 bai
  • Anul 2020
Apartament in Luminia Residence
76,490 €

Apartament in Luminia Residence

Europa, Cluj-Napoca

  • 2 camere
  • 40.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2019
Apartament renovat in cladire interbelica
250,000 €

Apartament renovat in cladire interbelica

Ultracentral, Cluj-Napoca

  • 3 camere
  • 107.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 1930
Casa ultrafinisata in Dambu Rotund
220,000 €

Casa ultrafinisata in Dambu Rotund

Dambul Rotund, Cluj-Napoca

  • 4 camere
  • 114.00 mp
  • 2 bai
  • Anul 2019

Ultimele oferte - închiriere Vezi detalii

Apartament cu parcare langa parcul Iuliu Prodan
330 € / lună
  • 1 camere
  • 40.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2009
Clinica medicala declarata in centrul istoric
7,500 € / lună
1,050,000 €
  • 12 camere
  • 480.00 mp
  • 6 bai
  • Anul 2003
Apartament cu gradina, Pet Friendly
340 € / lună

Apartament cu gradina, Pet Friendly

Manastur, Cluj-Napoca

  • 1 camere
  • 36.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2008
Apartament cu 2 camere, la prima inchiriere
600 € / lună
  • 2 camere
  • 55.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2019
Apartament 2 camere ultrafinisat Nord Plaza
500 € / lună
  • 2 camere
  • 55.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2019
Apartament Pet Frendly in zona Mihai Viteazu
470 € / lună
  • 2 camere
  • 55.00 mp
  • 1 bai
  • Anul 2016

Serviciile noastre

  •   Vanzare imobile
  •   Inchiriere imobile
  •   Consultanta fiscala
  •   Consultanta bancara
  •   Cumparare imobile
  •   Evaluari imobiliare
  •   Consultanta juridica
  •   Managementul proprietatilor

Echipa Koncept Imobiliare

Tudor Chicinas

Tudor Chicinas

Expert Imobiliar
0799 400 009
tudor.chicinas@konceptimobiliare.ro
Adrian Copil

Adrian Copil

Expert Imobiliar
0799 500 003
adrian.copil@konceptimobiliare.ro
Mihai Budu

Mihai Budu

Expert Imobiliar
0799 400 008
mihai.budu@konceptimobiliare.ro
Valentina Zetes

Valentina Zetes

Front Office
office@konceptimobiliare.ro
Muneer Salem

Muneer Salem

Consilier Imobiliar
0799 600 006
muneer.salem@konceptimobiliare.ro
Tudor Budu

Tudor Budu

Consilier Imobiliar
0799 600 004
tudor.budu@konceptimobiliare.ro
Raluca Florea

Raluca Florea

Consilier Imobiliar
0799 400 002
raluca.florea@konceptimobiliare.ro
Andreea Vaideanu

Andreea Vaideanu

Consilier Imobiliar
0799 600 092
andreea.vaideanu@konceptimobiliare.ro
Alin Trifan

Alin Trifan

Consilier Imobiliar
0721 300 007
alin.trifan@konceptimobiliare.ro
Gabriel Ciupe

Gabriel Ciupe

Consilier Imobiliar
0732 33 77 82
gabriel.ciupe@konceptimobiliare.ro
Dan Forna

Dan Forna

Consilier Imobiliar
0799 500 002
dan.forna@konceptimobiliare.ro
Inchide

Caută cele mai bune oferte

ID
Supr. min
Pret min
Pret max